Vlastnosti a možnosti

Stručný popis vlastností a možnosti Salonu klimatického ozdravení Mrtvého moře Midbar (SKO)

 

S pomocí SKO si můžete kdekoli na světě vychutnat nejen přímý požitek z návštěvy, ale i úplné uvolnění a odpočinek od stresových faktorů životního prostředí, které výrazně zhoršují a zkracují náš život.

Stejně jako návštěva Mrtvého moře, i absolvování kúry v Salonu Midbar Vás dokáže zbavit rizika sezónních onemocnění dýchacích cest, astmatu, bronchitidy, zánětu hltanu a vedlejších nosních dutin.

Stejně jako Mrtvé moře, i absolvování kúry v SKO Midbar Vás dokáže zbavit dermatitidy, lupénky a ekzémů.

Stejně jako Mrtvé moře, i návštěva SKO Midbar Vám pomůže obnovit pružnost pokožky a krásu, která je typická pro mládí, obnovit a posílit feromonální funkci pokožky – vrátit jí schopnost probouzet sexuální touhu u osob opačného pohlaví, a to i ve věku nad 50 – 60 let.

Stejně jako Mrtvé moře, i SKO vykazuje blahodárné účinky při onemocnění kloubů a páteře, efektivně Vám pomůže zbavit se bolestí při ischiasu a fibromyalgii.

Existuje ještě mnoho dalších pozitivních vlivů Mrtvého moře – a všechny je dokáže vytvořit zařízení SKO Midbar.

Mezi další přírodní faktory patří také bahno a sůl z Mrtvého moře. Ty se rovněž využívají při klimatoterapeutických kúrách v SKO Midbar.

Navštěvy SKO Midbar mohou zredukovat potřebu člověka požívat alkoholické nápoje a snížit jejich konzumaci, aniž by bylo nutné bezpodmínečně se zříkat požívání alkoholu.

Zařízení SKO Midbar je plně v souladu s mezinárodními ekologickými standardy. Neobsahuje žádné pohyblivé části a nepoužívá střídavá elektromagnetická pole. Pouze viditelné světlo, měkké a přírodní teplo a samovolné proudění vzduchu v místnosti.

 

L. Khovers, MD, Ph.D

Doktor L. Orenshteyn

Adresa

Regenerační centrum SVILANA

SVILANA s.r.o.
IČO: 02653656

Husinecká 557/4, 130 00 Praha 3

Kontakty

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel.: +420 257 225 188

Mob.: +420 777 708 105

Web.: www.svilana.cz

Objednat se on-line